Kurz efektivní komunikace (nejen v blízkých vztazích)

Efektivní komunikace (nejen v blízkých vztazích)

Záleží vám na tom, abyste si s partnerem v rozhovoru dobře porozuměli? 

Máte pocit, že vás druhý někdy neslyší nebo vám nerozumí

Chcete posílit své dovednosti a vědět, jak na to?

Souhlasíte s tím, že můžete zásadně ovlivnit, jestli s vámi ten druhý bude mluvit otevřeně či nikoliv? 

 

Pak vám nabízíme náš kurz Efektivní komunikace (nejen v blízkých vztazích). Ten je zaměřen na vedení rozhovoru, který bude pro oba účastníky příjemný a současně bude směřovat k lepšímu pochopení, co nám chce druhý sdělit. Nezáleží příliš na tom, zda jde o partnerský, pracovní či jiný typ rozhovoru - všude chceme mít průběh rozhovoru víc pod kontrolou a dosáhnout porozumění. 

 

V rámci kurzu se dozvíte něco o komunikačních technikách, které pak můžete mít kdykoliv k dispozici. Důraz klademe na jejich praktická procvičování. Seminář vedou cenění lektoři komunikace Mgr. Jana Brzkovská a Mgr. Jiří Salvet, oba základní profesí psychoterapeuti. Možná už máte osobní zkušenost s jejich Kurzem asertivity (viz odkaz na těchto stránkách). 

 

Kurz Efektivní komunikace (nejen v blízkých vztazích) probíhá jeden a půl dne, v sobotu trvá od 9 do 18 hodin, v neděli od 9 do 13.30 hodin. 

Bude se konat na adrese Pellicova 8b, třetí patro. 

Cena kurzu je 3.200,- Kč. 

 

Nejbližší termín: 16. - 17. října - doporučejeme se přihlásit s předstihem, počet účastníkůje omezen. Hlásit se můžete mailem na adrese: jsal.brno@gmail.com. Tam také můžete směřovat případné dotazy ke kurzu. 

 

Jste srdečně vítáni, Jana Brzkovská a Jiří Salvet

 

 

Z hodnocení účastníků kurzu:

"Kurz předčil má očekávání. Mnohé mě překvapilo, dostala jsem konečně pomocnou ruku k tomu, jak si konverzaci užívat a ne se z ní stresovat."

"Kurz splnil moje očekávání. Prožitím praktických cvičení jsem si uvědomila probíraná témata. Již po prvním dnu jsem si mohla vyzkoušet "reagovat jinak" při rozhovoru se svým manželem. Byla jsem naslouchající a klidnější bez potřeby cpát do rozhovoru sebe a udělovat rady." 

"Kurz mě rozhodně obohatil, pomohl mi porozumět proč se co děje v komunikaci a co a jak dělat správně k fungující komunikaci. Výborných bylo hodně praktických cvičení na pochopení a osvědčení technik. Martina"

 

 

Přihlášení