Kurz asertivity

ASERTIVITA

Míváte pocit, že děláte hodně pro druhé a nikdo Vám není vděčný?
Připadá Vám neslušné nevyhovět požadavku druhého?
Trápí Vás pocity viny, když už odmítnete prosbu druhého?
Jste nejistí, máte-li si o něco říct?
Dusíte v sobě, když Vám něco vadí?
Dělá Vám potíže prosadit vlastní názory?

Přihlaste se na:

Kurz asertivní komunikace

Naučíte se:
- Odolávat manipulativnímu chování,
- přijímat ocenění a oceňovat druhé,
- přijímat i podávat přiměřenou kritiku,
- prosazovat přiměřeně vlastní požadavky,
- říkat ne bez pocitu viny.
Asertivita je komunikační dovednost,
která nám dává více svobody.
Čeká vás:
malá skupina vedená dvěma zkušenými lektory
trénink asertivních dovedností
rozbor konkrétních situací
individuální přístup

Intenzivní víkendový kurz v rozsahu 18 hodin je rozložen do dvou dnů (sobota 9 -18hod., neděle 9 -18hod.)
Bude se konat v centru Brna na adrese Pekařská 12, první patro, dveře 26.
Cena kurzu je 3.900 Kč

Příští termín: víkend 27. - 28. listopadu.  Přihlaste se s předstihem - o kurz bývá velký zájem. 

Kurz povedou Mgr. Jana Brzkovská a Mgr. Jiří Salvet
Hlásit se můžete na telefonním čísle: 777 348 269
či mailem: jsal.brno@gmail.com 

 Více o našich kurzech zde: www.kurzy-komunikace-seberozvoj.cz

 

Z hodnocení účastníků kurzu:

"Kurz naplnil moje očakávania, dokonca ich predčil. Čas na kurze veľmi rýchlo a príjemne utekal, sedela mi koncepcia aj zostavenie programu. Určite tomu pomohlo aj Vaše sympatické lektorské duo, ktoré príjemnú atmosféru celé dva dni podporovalo. Som veľmi vďačná za to, že som sa na kurze dozvedela nielen ako efektívne a asertívne komunikovať, ale že mi kurz ukázal ďalšiu cestu k budovaniu sebavedomia, sebalásky a zároveň aj príjemnejšieho a kvalitnejšieho života. Ďakujem, Veronika"

"Dobrý den, chci se po dvou dnech od kurzu pochlubit,ze dnes jsem mela prilezitost vyuzit asertivitu v praxi. Byl to pomerne neprijemny tel. hovor s klientem a diky vasemu kurzu jsem jej nejak ustala. Samozrejme, ze pri zpetnem hodnoceni hovoru to zdaleka nebylo idealni,ale i tak vsichni kolegove prerusili svou praci a pozorne naslouchali :-) Pry jsem to vubec nebyla ja a hovor byl,cituji: "tezce profesionalni a s nadhledem." :-) Oceneno bylo nejen pochopeni (respekt),ale take oddeleni dvou veci - pozadavek klienta a jeho natlak. Timto bych Vam chtela jeste jednou podekovat. Pavlína"

 "Váš kurz byl pro mě inspirací. Líbila se mi rovnováha mezi praktickými cvičeními a teorií. Zároveň byl i velmi relaxující. Matěj"

"Kurz je určitě přínosem, myslím, že pro každého. Vnesl mi do mysli určitý systém, který mi přináší větší klid. Taky jsem si uvědomil, že není dobré v sobě věci dusit a pokud se člověku něco nelíbí, hned se má ozvat. Z kurzu jsem si odnesl kromě hlavní linie spoustu detailů, které pozitivně ovlivňují mé myšlení a tím pádem život. Je taky super, že to přednášíte dva a ještě tak ideálně muž a žena. V mém případě to napomáhalo být skoro neustále soustředěný a tím pádem si odnést maximum. Takže ještě jednou děkuji, děláte skvělou práci. Miloš."

"Kurz mě velmi příjemně překvapil. Nečekal jsem, že budu schopný zvládat situace, které se pro mě ještě v pátek zdály neřešitelné. Díky, Adam."

"Díky za profesionální vedení kurzu, humor, spousty příkladů z praxe i praktická cvičení. Příjemné prostředí". 

"Děkuji za váš čas, trpělivost, rady a nehodnotící, vstřícný přístup". 

"Děkuji vám za pro mne VELMI přínosný kurz. Zjistila jsem, že jsem sama sobě dávala pocit viny v situacích, ve kterých jsem mohla bez studu použít asertivní chování. Líbí se mi váš přístup, líbí se mi interaktivita a možnost vše si vyzkoušet. Tak jsem si toho vzala nejvíc. Ilona".

"Oceňuji bezprostřední (neformální) přístup k účastníkům, vytvoření bezpečného prostředí. Oceňuji osobní přivítání a přípravu (občerstvení). Největší přínos pro mě mělo zkoušení rozhovorů za využití vlastních situací. Petra". 

"Děkuji za vysokou profesionalitu a současně lidský přístup při vedení kurzu. Byl pro mě přehledný, zábavný, zajímavý, přiměli jste mě tak udržet stoprocentní pozornost po celou dobu. Myslím, že ještě ne dnes, ale za pár dnů se budu umět asertivitou řídit. Díky, Lenka". 

To, jak jste kurz pojali (výběr témat, způsob předávání informací a praktických nácviků), se mi moc líbilo! Často se říká, že většinu zážitku z jakýchkoli kurzů či přednášek tvoří lektoři. Na vás na obou se mi moc líbí váš lidský přístup, z obou srší pozitivní energie a charisma. Klára

Zde pár slov o kurzu. Pro mně byl velmi užitečný, uvědomila jsem si spoustu věcí co (ne)dělám, výborně jsem se u toho bavila a poznala nové sympatické lidi. Dost mi pomohla zpětná vazba, a nemálo věcí mi došlo, když jsem je viděla (slyšela) u druhých. Taky bylo moc hezké sledovat, jak se moji kolegové mění už po těch 2 dnech (třeba při plnění úkolů o polední pauze :-) a jak získávají sebedůvěru. Dovolím si jeden kompliment - líbí se mi kultivovaný způsob jednání a vyjadřování vás obou. Je to pro mě inspirace. Už se těším, že to budu zkoušet v praxi :-))) Díky moc a ať se vám daří ! Dana

 

 

Přihlášení