Zdravá komunikace (nejen v blízkých vztazích)

Zdravá komunikace (nejen v blízkých vztazích)

Záleží vám na tom, abyste si s partnerem v rozhovoru dobře porozuměli? 

Máte pocit, že vás druhý někdy neslyší nebo vám nerozumí

Chcete posílit své dovednosti a vědět, jak na to?

Souhlasíte s tím, že můžete zásadně ovlivnit, jestli s vámi ten druhý bude mluvit otevřeně či nikoliv? 

 

Pak vám nabízíme náš kurz Zdravá komunikace (nejen v blízkých vztazích). Ten je zaměřen na vedení rozhovoru, který bude pro oba účastníky příjemný a současně bude směřovat k lepšímu pochopení, co nám chce druhý sdělit. Nezáleží příliš na tom, zda jde o partnerský, pracovní či jiný typ rozhovoru - všude chceme mít průběh rozhovoru víc pod kontrolou a dosáhnout porozumění. 

 

V rámci kurzu se dozvíte něco o komunikačních technikách, které pak můžete mít kdykoliv k dispozici. Důraz klademe na jejich praktická procvičování. Seminář vedou cenění lektoři komunikace Mgr. Jana Brzkovská a Mgr. Jiří Salvet, oba základní profesí psychoterapeuti. Možná už máte osobní zkušenost s jejich Kurzem asertivity (viz odkaz na těchto stránkách). 

 

Zdravá komunikace (nejen v blízkých vztazích) probíhá jeden a půl dne, v sobotu trvá od 9 do 18 hodin, v neděli od 9 do 13.00 hodin. 

Bude se konat na adrese Pekařská 12, první patro, dveře 26. 

Cena kurzu je 4.200,- Kč. 

 

Nejbližší termín: další běh kurzu se uskuteční někdy o víkendu na podzim 2024. Pokud uvažujete o účasti, klidně napište hned, pošlu Vám včas na vědomí příští termín. Doporučujeme se přihlásit s předstihem, počet účastníků je omezen.

Hlásit se můžete mailem na adrese: jsal.brno@gmail.com. Tam také můžete směřovat případné dotazy ke kurzu. 

 

Jste srdečně vítáni, Jana Brzkovská a Jiří Salvet

 

 

 Více o našich kurzech zde: www.kurzy-komunikace-seberozvoj.cz

 

Z hodnocení účastníků kurzu:

"Kurz předčil má očekávání. Mnohé mě překvapilo, dostala jsem konečně pomocnou ruku k tomu, jak si konverzaci užívat a ne se z ní stresovat."

"Kurz splnil moje očekávání. Prožitím praktických cvičení jsem si uvědomila probíraná témata. Již po prvním dnu jsem si mohla vyzkoušet "reagovat jinak" při rozhovoru se svým manželem. Byla jsem naslouchající a klidnější bez potřeby cpát do rozhovoru sebe a udělovat rady." 

"Kurz mě rozhodně obohatil, pomohl mi porozumět proč se co děje v komunikaci a co a jak dělat správně k fungující komunikaci. Výborných bylo hodně praktických cvičení na pochopení a osvědčení technik. Martina"

 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení